Breaking Bad

Breaking Bad

 

Breaking Bad dizi tişörtleri ve dizi hakkında bir kaç kelime...

 

 AMC nin en başarılı Emmy avcısı yapımı. Breaking Bad; alanında çok başarılı olduğu halde, koşulların gerektirmesi ile hayatını lisede kimya hocası olarak sürdüren Walter White’ın, kanser olduğunu öğrenmesi ile değişen hayat anlayışının kurgulandığı olağanüstü dizi. Yokluğunda geride bırakacağı ailesinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak parayı en kısa yoldan temin etmek amacı ile öğrencilerinden Jesse Pinkman ile illegal meth üretmeye başlaması ve gelişen olaylar ile yapmış olduğu işlerin zamanla uluslararası nitelik kazanmasını görüyoruz.


Meksikalı uyuşturucu kartellerinden, gümrük kaçakçılığına, fast food zincirinden mafyaya, karışık ve tehlikeli işlerin içerisinde kahramanımız yavaş yavaş sahip olduğu olumlu özelliklerini yitirip paranın tuzağına mı aldanıyor? Yoksa ailesinin zarar görmemesi için yapılması gereken şeyleri mi yapıyor? Bu izleyene göre değişiyor. White’ın bacanağının DEA’da narkotik şube şefi olması ve ülkedeki Heisenberg isimli methamfetamin üreticisini bulmak için olmadık riskler alması heyecanı artırıyor.tüm zamanların en başarılı en çok reyting alan american yapımı drama dizisi olarak adlandırılsada içinde heyecan aksiyon aşk birçok duyguyu barındıran dizidir.aldıgı yüksek reytingler ile rekorlar kitabında yerini almıştır.

En güzel Breaking Bad dizisi tisortlerine bu katagoriden ulaşabilirsiniz.Walter White,Heisenberg karakterinin tisort ve Sweatshirtlerini, kapşonlularını, önlük, çanta ve kupalarını dizi final yapsa dahi yaşatmaya devam edebilirsiniz.klasikleşmiş Jessie pinkman sözleri amblemlerini breaking bad tisortlerinize yansıtabilir sevdiklerinize süprizler yapabilirsiniz

Göster:
Sırala: