Film

Film

Film Tişörtleri ( Film T-Shirt) ve Tasarımları


Teknolojidekiilerleme sayesinde de, teknolojik aygıtların daha kaliteli ve gelişmişleriüretilmeye başlanmıştır. Bu kaliteli ekipmanlar sayesinde çok canlı filmçekimleri sağlanmaktadır. Filmsektöründeki en büyük gelişmelerden biri budur. Çok fazla türde oluşturulanfilmler, kült filmleri de oluşturmaktadır. Herkes tarafından beğenilerekizlenen ve bazı kişilerin hayatlarında önemli bir yere sahip olunan filmler,bazen kişiliklerini göstermek için kişilerin kullandıkları tişörtler (t- shirtler), kapşonlu, sweat ve kazaklar ile üstlerindede yer alabilmektedir. Sadece yazın değil kışın da (svitşörtler) sweat- shirtler sayesindesevilen filmin baskısı mümkün olmaktadır.

dyetee.com web sitemizde yeralan film tişört (t-shirt) baskılarından en yaygın olanlarından birisi de Batman’ dır. Genç-yaşlı severek izlenilen film, çocuklar için de t-shirtlerde tercih edilebilmektedir. Batman’ ın dışında Harry Potter, Leon ve bufilmdeki karakterler, Fight Clup, Rocky, Sin City, The Godfother, Pulp Fiction gibi kült olan filmlerin t- shirtlerine sitede rastlamakmümkündür. Sadece erkekler için değil kadınlar için de aynı türde tişört baskıları bulunmaktadır. Ayrıca t- shirtistenemezse, uzun kol penye, kapşonlu vesweat- shirt üzerine baskı yapmak da mümkündür. Yapılacak tek şey siteyegirdikten sonra kategorilerden filmi seçmek ve istenilen tasarımı işaretlemek.Bundan sonra da beden, cinsiyet, ürün türü ve renk seçildikten sonra sepeteeklemektir. Güvenli ödeme koşulları sayesinde de kişi zorlanmadan adımlarıuyguladıktan sonra, kargo sayesinde hızlı bir şekilde ürüne ulaşabilmektedir. 

Sevdiğiniz film ya da diziye ait herhangi bir tasarım sitemizde yoksa iletişim kanalları ile bizden talep edebilirsiniz. Tasarımcılarımız sizin için eşsiz tişörtler tasarlayacak ve bu benzersiz ürünleri sevgililer günü, doğum günü ve yılbaşı gibi özel ve genel kutlama günlerinde hediye olarak gönderebileceksiniz.

Göster:
Sırala: