How I met your mother

How I met your mother

Himym Dizi Tişörtleri ve dizi hakkında bir kaç kelime...

Klasik amerikan dizilerinden farklı bir konu ile isminden de anlaşıldıgı gibi bir adamın çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştığını anlatmaya başlaması ile açılıyor bu dizi. bazı esprileri ile friends dizisini anımsatan 2 bayan 3 erkek 5 arkadaşın maceraları, dostlukları, aşklarını yansıtan, uzun soluklu komedi dizileri arasına yerleşmiş, kısa sürede geniş bir hayran kitlesine sahip olmuş bu dizi ile ilgili siz de dyetee de tasarımlarlamıza bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Himym dizi tişörtleri ve sweatshirt, kapşonlu, çanta, önlük kupa gibi tasarımları kendinizde tasarlayabilirsiniz.  Diziye ait eğlenceli dialogları, klasik barney repliklerini yansıtan how i met your mother tişortleri ile  hayranı olduğunuz diziyi üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Komedi dizi ve filmleri sıkça izlenen ve beğenilen programlardır. Özellikle durum komedileri anlık güldürme payları ile seyirci de coşkuyu aktif tutmaktadır. Yabancı komedi dizilerinde sık işlenen durum komedi konularından en çok beğenilen diziler arasında How I Met Your Mother bulunmaktadır. Uzun yıllar sezon ve bölümü yayınlanmıştır. Dizi, 2030 yılında, Ted Mosby'nin çocuklarına anneleri (kendi eşi) ile nasıl tanıştığını anlatmasıyla başlar. Bob Saget'in seslendirmesiyle asıl karakteri Ted "Size annenizle nasıl tanıştığımı anlatacağım." der ve dizi 2005 yılına döner. Böyle gelişen ve devam eden dizinin son bölümü özel bir veda şeklinde olmuş ve hayranlarında derin bir üzüntü uyandırmıştır.

Dizinin hemen ardından internet sitelerinde How I Met Your Mother baskılı tişört, kapüşonlu vb. eşyalar çıkmıştır. Www.dyetee.com sitesi ile ülkemizden bu gibi dizi, film, çizgi dizi baskılı tişört, kazak, kupa gibi eşyalara sahip olmak için basit bir işlem gerekmektedir. Site en uygun fiyatlar ile özel tasarımdan sevgili tişörtlerine kadar birçok seçenek sunmaktadır.

Göster:
Sırala: