Müzik, Konser, Grup

Müzik, Konser, Grup

Müzik - Konser Tişörtleri , Kapşonluları

Günümüzde çokça kullanılan baskı tişört temalarından birisi de müzik tişörtleridir. Genellikle müzik grupları ya da sanatçıların olduğu tişörtleri seçmek, kişinin dinlediği müzik türünü dolayısıyla da tarzını yansıtması açısından oldukça önemlidir.

Genellikle gençlerin seçtiği bu müzik tişörtlerinde çok sayıda grup tişörtünü bulmak mümkündür. Genellikle çok bilinen grupların yer aldığı baskılarda herkesçe tercih edilen Arctic Monkeys grubu da bulunmaktadır. Oldukça geniş olan bu yelpazede AC/ DC gibi heavy metal grubu ile, reggae müziğin atası olan Bob Marley’de baskılarda bulunan müzik grupları arasındadırlar. 

Sevgililer günü hediyesi olarak dyetee tişört seçilecekse karşıdaki kişinin sevdiği müzik türü ile müzik grupları hakkında bilginiz yoksa araştırmanızda fayda vardır. Hediye olarak seçtiğiniz t- shirtün sadece t-shirte değil, uzun kollu penye, sweat-shirt ve kapüşonlu(kapşonlu) gibi biraz daha kışlık olan kıyafetlere de basılmasını isteyebilirsiniz.Cinsiyet seçildikten sonra, beden de seçilir ve sepete ürün eklenir. Oldukçakolay ve güvenli olan ödeme şekilleri sayesinde alış- verişiniz iyi bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır.

Grup işörtlerinin yanı sıra müzik kategorisinde müzik türüne uygun olarak şekillenmiş t- shirt seçenekleri de bulunmaktadır. Örneğin sitede yer alan reggae tişörtü bu müzik türü ile biçimlenmiştir. Oldukça renkli olan t- shirtü farklı ürünlerde de bastırmak mümkündür. Rap türünün en önemli kişisi olarak kabul edilen Eminem, r&b tarzında olan Justin Timberlake de yine bu t- shirtler arasında yerini almıştır.

Siz de görmek isteyip sitede bulamadığınız müzik tişörtleri ve grup tişörtleri ile ilgili tasarımları bize bildirin. En kısa sürede isteğiniz tasarımcılarımız tarafından karşılansın.
 
Göster:
Sırala: