Angel

Angel

Angel Dizi Tişörtleri, Dizi Kapşonluları

Fantastik ve doğaüstü olayların konu edindiği kitaplar, romanlar geniş okuyucu kitlelerine sahip olduğundan beri beyaz perdeye de bu konuların yansıması kaçınılmaz bir hal almıştır. Filmlerde ve dizilerde çoğu zaman doğaüstü güçlere sahip varlıklarla ya da fantastik olaylarla donatılmış sahneler görmekteyiz.

Yabancı dizilerde bir tür olarak benimsenen fantastik diziler vampir, cadı, kurt adam gibi birçok doğaüstü varlığı konu edinmektedir. Bu dizilerden biri olan Angel dizisinin konusu, bir yüzyıldan fazla bir süre boyunca cinayetler işleyen ve masumlara işkence yapan, sonrasında ise ruhunun geri verilmesiyle vicdan azabı ve suçluluk çeken vampir Angel'ın süregelen deneyimleri üzerinedir. Dizinin ilk dört sezonu boyunca, kurgusal bir Los Angeles Kaliforniya'da bir özel dedektif olarak çalışmaktadır.

Angel dizisi oyuncu kadrosu ile çok yankı uyandırdı. Bu yüzden Angel karakterini canlandıran oyuncu için baskılı tişört, kapüşon, kazak gibi kıyafetler tasarlanmaya başlandı. Ülkemizde yaygın izlendiği için www.dyetee.com sitemiz gelen talepler üzerine Angel baskılı tişört ve kıyafetler tasarlayarak müşterilerine sunmaktadır. Kaliteli hizmetiyle sitemizin film ve müzik kapşonluları ve tişörtleri de benzer ilgiyi görmektedir.

Alışveriş sepetiniz boş!