Beavis & Butthead

Beavis & Butthead

Beavis&Butthead Tişörtleri

 

Aynı evi paylaşan ve aynı ofiste çalışan üç kafadarın, günlük hayatlarında karşılaştıkları sıradan olayları nasıl işin içinden çıkılmaz hale soktuklarını merak ediyorsanız Workaholics tam size göre bir komedi.
Aynı üniversitede okuyan üç erkek arkadaş, mezun olduktan sonra aynı işyerinde çalışmaya ve aynı evde yaşamaya başlar. Blake, Adam ve Ders adlarındaki bu üç “deli”kanlı, bir telemarket şirketi olan TelAmeriCorp’ta sabah 9’dan akşam 5’e kadar aynı odada çalışmakla kalmıyorlar, akşam 5’ten sabah 9’a kadar da bir partiden diğerine gecelere de hep beraber akıyorlar. Bu ortak yaşamdaki en büyük sorunları; henüz hiçbirinin yeterince olgunlaşmamış olması. Zaten başlarına ne gelirse, karşılaştıkları sorunlara hep çocukça çözümler üretmekten geliyor.

Mike Judge’ın yarattığı iki fırlama lise öğrencisi Beavis ve Butt-Head, ilk günkü kadar çılgınlar, hala çok tembeller ve laflarını kimseden esirgemeye niyetleri yok. 

Çocukluğumuzdan beri izlediğimiz bu muzip ikili şimdide bizlerle buluşmanın başka yolunu buldu. Beavis&Butthead şimdi artık tişörtlerimizde..

Alışveriş sepetiniz boş!