Prison Break

Prison Break

Prison Break dizi tişörtleri ve dizi hakkında bir kaç kelime...


Yabancı dizi ve filmlerde birçok konu işlenmektedir. Bunlardan biri de suçtur. Suç konusu beraberinde gerilim ve dram konularını getirmektedir. Bu türlerin birleşmesi ile ortaya farklı sahneler çıkmaktadır. Yabancı dizi türlerinden biri olan suç-gerilim bölümünün en çok beğenilen ve uzun süre izlenen dizilerinden biri de Prison Break dizisidir. Dizinin ilk sezonunda, bir inşaat mühendisi olan Michael Scofield Başkan Yardımcısı'nın kardeşini öldürmek suçuyla idam cezasına çarptırılan ağabeyi Lincoln Burrows'u kurtarmak için tüm yasal yolların tükendiğini fark edince işi kendisi halletmeye karar verir ve kusursuz bir hapisten kaçış planı hazırlar.

Dizinin diğer sezonlarının gelişmesi ile reyting rekorları kıran Prison Break için tasarımcılar kollarını sıvadı ve diziye özgü baskılı tişörtler tasarladı. Ülkemizde baskılı tişörtlere ulaşım zor olduğundan siteler devreye girmiştir. Www.dyetee.com sitesi dizi-film figürlerini baskı şeklinde tasarlayan ve müşteriye sunan en kaliteli sitelerden biridir. Dizi baskılarının yanında müşterinin isteğine özel tasarım tişört, kazak, kapüşonlu, kupa gibi eşyaları da sunmaktadır. Dyetee ile siz de istediğiniz tişörte sahip olabilirsiniz.


Bir dönemin efsane dizilerinden prison break aksiyon dolu sahneleri izleyenleriyle buluşturmuştu. Karakterimiz michael scofield in mimarı oldugu hapishaden abisini kaçırma çabasını konu alıyor. 4 sezonu heyecan ve aksiyonla geçen dizisinin final yapması hayranlarını üzmüştü ancak 5. sezon müjdesi herkesi heyecanlandırdı . 2016 eylül itibariyle 5. sezonunun başlaması beklenen prison break dizisini karakterleriyle tasarlanmış tişörtlerinizle izleyebilirsiniz. Prison break hayranı arkadaşlarınıza prison break tasarımlı tişört, sweat, kapşonlu, çanta, önlük ve kupalar armağan edebilir, siz de benzer prison break tişörtleri tasarlayabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Prison Break Charcoal Tişört

Bu üründe dilediğiniz beden ve rengi bulamadıysanız, iletişim kanalı ile bize ulaşarak size özel ren..

54,90TL 44,80TL