Teslimat Kargo Ödeme

Kargo ücreti kime ait ve ödeme seçenekleri neler?


                
  • Havale-EFT seçeneğini tercih ettiğinizde, iletişim bilgilerinizde bize bildirdiğiniz e-posta adresine gönderdiğimiz banka hesap numaralarından birine havale işlemi gerçekleştiğinde ürününüzü hazırlıyoruz. 1 Gün içerisinde gerçekleşmeyen havalelerde siparişiniz otomatik olarak iptal ediliyor. 


  • MNG Kargo ile gönderim yapıyoruz. 200 lira üzeri Kargo Bedava.


  • Kredi kartı ile peşin ya da taksit ile sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizin SSL Güvenlik sertifikası vardır. (https://www.dyetee.com) Kredi kartlı alışverişlerinizde iyzico.com altyapısı kullanılmaktadır. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişler kredi kartı ekstrelerinizde iyzi teknoloji ve ödeme sistemleri olarak gözükmektedir. iyzico.com PCI-DSS (Ödeme Kartı Sektör Veri Güvenliği Standartı) 1.seviye yüksek güvenlik sertifikasına sahiptir. Ayrıca altyapımız; 3D Secure Kredi Kartı Ödeme özelliğini de barındırdığından müşterilerimizi dolandırıcılık girişiminden korumuş olup, ödenen tutarın güvence altına alınmasını sağlar.

  • n11.com ve hepsiburada.com dan da ürünlerimizi alabilirsiniz. Bu sitelerde ürünlerimizin -aracı komisyonundan ötürü- fiyatları daha yüksektir.